Slavnostní zahájení festivalu Der Kulturpunkt:Mario Rott-Digitální vizualizace
18.3.2020 (st)18:00
Prosíme všechny návštěvníky, kteří si koupili vstupenky ve volném prodeji, aby nám zatím vraceli ty, které jsou na akce konané do 15. 4. 2020 včetně. S ohledem na situaci umožníme vrácení peněz až do konce června. Hotovostní vstupenky lze vrátit osobně v pokladně a to v pracovní dny od 10.00 do 14.00. Elektronické vstupenky odbavíme emailem a POUZE bezhotovostním převodem. Aktuální informace najdete na webu CKV MO a také na facebooku CKV MO a sekundárně na FB jednotlivých středisek. Další informace dostanou zájemci na uvedených telefonních linkách. Slavnostní zahájení spojené audiovizuální projekcí v rámci 10. ročníku Česko-německých dní v Ostravě. Během výjimečného večera shlédneme nejnovější videoprojekce a výběr z fotografií z dílny Maria Rotta. Audiovizuální umělec působící ve Vídni je aktivní v oblasti designu, architektury a módy, navrhuje pro známé světové značky (Nike, Renault) a spolupracuje s celou řadou rakouských institucí např. s Kunsthistorickým muzeem Vídeň. Diskuze a průvodní slovo autora budou tlumočeny do češtiny. Moderuje nestor festivalu Vladimír Šmehlík. Za finanční podpory SMO a MOaP.