Loono #zijessrdcem míří do Ostravy!
8.4.2020 (st)18:00
Prosíme všechny návštěvníky, kteří si koupili vstupenky ve volném prodeji, aby nám zatím vraceli ty, které jsou na akce konané do 15. 4. 2020 včetně. S ohledem na situaci umožníme vrácení peněz až do konce června. Hotovostní vstupenky lze vrátit osobně v pokladně a to v pracovní dny od 10.00 do 14.00. Elektronické vstupenky odbavíme emailem a POUZE bezhotovostním převodem. Aktuální informace najdete na webu CKV MO a také na facebooku CKV MO a sekundárně na FB jednotlivých středisek. Další informace dostanou zájemci na uvedených telefonních linkách. Vaše srdce nám leží na srdci. Přijďte se naučit, jak se o své srdce starat, předcházet tak kardiovaskulárním onemocněním, ale také co dělat, když vás nebo někoho ve vašem okolí postihne infarkt nebo mrtvice. Dozvíte se: jak předcházet onemocněním srdce a cév jak včas rozpoznat infarkt i mozkovou mrtvici co dělat v případě, že potkají vás či někoho ve vašem okolí kde a jak probíhají preventivní kontroly A především si vyzkoušíte: změřit krevní tlak poslechnout tlukot vlastního srdce rozložit a znovu složit lidské srdce a mozek masáž srdce (augmentovanou realitu) Těšíme se na vás, Loono tým. ¦ O Loono V Loono ukazujeme, jak je prevence důležitá. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas. Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění a spolu s tím pomáháme mladým pacientům a jejich rodinám.