Sebastian Prax: Za hipíky a buddhisty do Himálaje
18.3.2019 (po)18:00
V horách se zdá, že je tak jednoduché meditovat, ráno se probouzet s vycházejícím Sluncem a dýchat čerstvej vzduch, stopovat, nechat se unášet okamžikem, jammovat v ášramech a zpíváním manter pochopit stará učení, poznávat lidi z celého světa, a přitom za to neutratit moc peněz. Nečekejte výpravu po turistických značkách. Bude to o spontánním jednání, o přežívání v divočině, o lidských příbězích, o hipících a filozofii hinduismu, o józe, meditaci a hledání cesty do svého nitra. Cestovatelská projekce popisuje příběh zvídavého studenta, který si prostě řekl, že se vydá na mírně sebevražednou cestu do indické Himálaje, za prapůvodní myšlenkou východní filozofie a s nejmenším tušením o tom, co ho tam čeká. Z jistého důvodu však lehce proplouvá vším, co se mu připlete do cesty..